Hakkımızda

Boğaz turizmi sektöründe kurumsal ve güvenilir firmalar arasında öncü olan Dorist Yatçılık, mesleki deneyimlerini bu sektörde kazanmış olan Gonca Güler tarafından kurulmuştur. Bizler sektörün tüm inceliklerini sahada geliştirmiş olmanın tecrübesiyle, misafirlerimizin turistik ve kurumsal ihtiyaçlarına profesyonel ve hızlı çözümler geliştirmekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti sağlayacak alt yapıyı oluşturarak uzun vadeli iş ortaklığına dayalı, özel ve yaratıcı hizmetler sunmaktayız.

Dorist Yatçılık; işletmesine bağlı 8 adet lüks yat, 3 adet davet teknesi ve geniş tekne yelpazesiyle 2 kişiden 600 kişiye kadar hizmet vermektedir. Dorist Yatçılık’ı sektörün diğer oyuncularından ayıran en önemli özellik; esnek ve uygun fiyatlı paketlerini misafirlerine hızlı ve beklentilerine çözüm olacak şekilde sunmasıdır.

Kurumumuzun misyonu olan bu ilkeler ve bizlere olan güveniniz sayesinde amacımız; memnuniyetinizi arttırmak için sürekli gelişmek ve emin adımlarla ilerlemektir. Dorist Yatçılık özverili çalışmalarının, misafirlerine verdiği önemin ve sağladığı yüksek hizmet kalitesinin sayesinde kuruluşunda belirlediği hedeflere ulaşarak, Türkiye’deki birçok saygın şirket ve acentenin tercihi olmayı başarmıştır. Sektörün lideri payesini hak etmek için standart hizmetlerimizde gösterdiğimiz özeni, sizin talepleriniz doğrultusunda şekillendirdiğimiz Boğaz Turu, Ada Turu ve Karadeniz Turlarımızda misafirlerimizin yaşadığı unutulmaz anlarla taçlandırıyoruz.

Dünyanın en eşsiz manzarasında biriktireceğiniz anılarınızı mükemmelleştirmek için sürekli çabalıyor ve muhteşem boğaz turlarımızda tebessüm ile hatırlayacağınız deneyimler için sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz